niedziela, 20 grudnia 2015

Takie tam malowidła)

Właśnie robię selekcję zdjęć na moim laptopie ,który idzie w poniedziałek do renowacji za sprawą mojej kochanej córci ,która  to dobiła moją matrycę ,tak że widzę tylko co nieco na monitorze)))
Po szperaniu w plikach znalazłam moje stare prace malarskie stworzone akrylami i kredkami .
6 komentarzy:

 1. Jakie cuda! Nie wiedziałam, że tak pięknie malujesz :) Nie dość, że czarujesz szydełkiem, to jeszcze pędzlami i kredkami? Nie wierzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cuuda Cuudenka :))) Piekne prace !!! :) Malujesz jeszcze obrazy teraz ?? Obrazek u corci pamietam :)) Niesamowicie Zdolna Jestes !!! :)) Pozdrawiam Cie Serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz to ciężka sprawa,bo przy Justysi to się nie da w spokoju skupić,a ona ruszadło ciekawskie jest,ma swoje kredki,ale oczywiście mamusi przybory lepsze)
   Zauważyłam ,że jest bardzo twórcza i pomysłowa co mnie bardzo cieszy,nieraz coś z nią maluję,ale to tak na zasadzie pokazania jej jak coś namalować,poprowadzić kreskę.
   Za niecały miesiąc zaś pojawi się maluszek ,i więcej obowiązków.)Kiedyś uwielbiałam siadać i malować w ciszy i spokoju,nigdy nie wykluczyłam,że do tej pasji powrócę,ale na obecną chwilę pędzle zamieniłam na szydełko.)

   Usuń
 3. Jestem zachwycona Twoimi malowidłami:) Niesamowite masz zdolności :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czemu przestałaś malować!!! :)

  OdpowiedzUsuń